ТВЕРЕЗЕ ЖИТТЯ

Популяризатор здорового способу життя провів лекцію у Військово-медичному клінічному центрі Вінниці

 

За сприяння відділу взаємодії з військовими капеланами Центру морально-психологічного забезпечення Збройних Сил України та начальника Головного військово-медичного управління 29 серпня заступником голови Всеукраїнської громадської організації «Рух "Твереза Україна"» Юрієм Григоровичем Оробцем була проведена лекція щодо тверезого та здорового способу життя для військовослужбовців, що проходять лікування та реабілітацію в Військово-медичному клінічному центрі Центрального регіону (м. Вінниця).

"Вживання спиртної отрути з часом приводить алкозалежну людину, до прояви потреби в ній, тобто до такого знівечення мозку, при якій організм не тільки мириться з отрутою, але і вимагає її", - сказав Юрій Оробець.

Нагадаємо Юрій Оробець з благословення Голови Синодального управління військового духовенства ПЦУ митрополита Іоана за підтримки військових священиків продовжує знайомити військовослужбовців з інформацією щодо шкідливості поглинання алкоголю і тютюну та інших інтоксикантів, в рамках проекту "Тверезе Військо" по всій Україні.

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Дебют "Холодноярської прощі"

25- 26 липня відбулася перша всеукраїнська військова "Хлодноярська проща".

Співпраця з прикордонниками

Митрополит Іоан провів робочу зустріч з керівництвом Адміністрації Державної Прикордонно. Служби України .