ТВЕРЕЗЕ ВІЙСЬКО

Курсантам Військового інституту телекомунікацій та інформатизації прочитали лекцію про тверезість

 

 

17 березня в рамках інформаційно-профілактичної діяльності «Тверезе військо» у військовому Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут пройшли зустрічі військовослужбовців із заступником голови Всеукраїнської громадської організації «Рух «Твереза Україна» Юрієм Григоровичем Оробцем.

Ця зустріч відбулась з благословення голови Синодального управління військового духовенства Православної Церкви України митрополита Іоана (Яременко) та за сприянням  відділу морально-психологічного забезпечення військового інституту й капеланів СУВД.

Загалом курсанти 3-4 курсів почули 4 лекції заступника голови Всеукраїнської громадської організації «Рух «Твереза Україна» Юрія Оробця. Говорили про фактори, які негативно впливають на імунітет.

Один із факторів, каже Юрій Оробець, це вплив куріння на імунітет. Легені, ослаблені курінням, більш чутливі до респіраторних інфекцій. Отже, організм курця більш схильний до потрапляння коронавірусу СОVID-19. Курці більш схильні до зараження COVID-19. Проблема в тому, що люди починають курити в молодості, коли їм здається, що вони будуть жити вічно. Коли з віком їх думка змінюється, куріння вже викликає психологічне та фізичне звикання. Шкідлива звичка курити скорочує тривалість життя на 20 років.

“Приємно, що на лекції побувала доця Оксана (заслужений майстер спорту. 4-х разова чемпіонка світу з фітнесу, - ред.). А де нам ще зустрітися, як не на лекції в Києві. Думаю, що в наступний раз доця виступить щодо здорово способу життя для курсантів. А в інституті вчиться близько 100 дівчат”, - підсумував Юрій Оробець. 

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Військові священики в АТО

Військовий капелан УПЦ Київського Патріархату протоієрей Володимир для підтримки бойового духу

Владика Іоан відвідав зону АТО

Голова Синодального Управління військового духовенства УПЦ Київського Патріархату відвідав зону проведення АТО.