ТВЕРЕЗЕ ВІЙСЬКО

Військовим розповіли про основу здоров’я української армії

 

У рамках інформаційно-профілактичної діяльності «Тверезе військо», на прохання голови Синодального управління військового духовенства митрополита Іоана (Яременка), працівники відділу морально-психологічного забезпечення 29 січня влаштували зустріч військовослужбовців військової частини 101 окремої бригади охорони Генерального штабу Збройних Сил України із заступником голови Всеукраїнської громадської організації «Рух «Твереза Україна» Юрієм Оробцем. 

Юрій Оробець розповів військовослужбовцями в\ч А0139 про тверезий світогляд військовослужбовців, який повинен бути основою здоров’я українського війська. 

Тверезість належить до природних якостей людини, сім'ї, суспільства. І це не тільки свобода від алкоголю та інших наркотиків. Це ще й збереження чистоти серця, чистоти розуму від поганих помислів і вчинків; спроможність дивитися на світ світлими очима. Тверезість забезпечується, в першу чергу, свободою від стереотипів про необхідність алкоголю, тютюну чи інших наркотиків в нашому житті.

Кожний військовослужбовець має право отримати правдиву інформацію про тверезість та одурманювання, щоб мати можливість зробити свідомий вибір: на користь здорового і тверезого, або ж нездорового і нетверезого життя.

Тверезий світогляд, при якому природний тверезий стан особистості усвідомлюється як одна з найголовніших людських цінностей, — єдина альтернатива запрограмованості на поглинання алкоголю чи тютюну.

Особистий приклад кожного переконаного військовослужбовця-тверезника, його тверезе життя — ось міцний фундамент, на якому ґрунтується могутнє українське військо з якого розпочинається відродження України.

 

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Авто для військових священиків

Патріарх Філарет освятив і передав автомобілі для потреб військових священиків в зону проведення АТО

Співпраця з прикордонниками

Митрополит Іоан провів робочу зустріч з керівництвом Адміністрації Державної Прикордонно. Служби України .