Третя річниця створення

У Полтаві відзначили 18-у окрему бригаду армійської авіації

 

1 жовтня третю річниці створення відзначає 18-та окрема бригада армійської авіації Сухопутних військ Збройних сил України. Бригаду було засновано в лютому 2015 р. Насправді ж днем народження частини вважають 1 жовтня, коли з'явився перший гелікоптер Мі-8МСБ-В. Частина сформована на базі 215-ї авіаційної комендатури. Бригада стала четвертим підрозділом армійської авіації у складі Сухопутних військ України.

З нагоди цієї дати у Полтаві відбулися урочистості, які відвідав архієпископ Полтавський і Кременчуцький Федір у супроводі головного капелана Полтавської єпархії Дмитра Луценка. Архієпископ привітав  командира бригади полковника Сергія Пожидаєва та весь особовий склад зі святом та побажав, щоб Господь беріг їх на небі і на землі:

«Сьогодні у нас проходить два фронти : перший – це захист держави, а другий – духовний, це боротьба за створення Помісної Церкви в Україні. І ми маємо коритися лише Божій волі, а не бути рабами чужих імперій».

Також архієпископ вручив командиру бригади полковнику  Сергію Пожидаєву ікону святого рівноапостольного князя Володимира Великого.

В урочистостях взяли участь заступник голови Полтавської обласної ради Анатолій Ханко, обласний військовий комісар Дмитро Губський, командири військових частин.

 

 

 

Прес-центр СУВД

За матеріалами cerkva.pl.ua

Пропоновані новини

Молебень у таборі «Легіон 18»

Ієрей Андрій Гуль відслужив молебень на початок літнього таборового сезону у таборі «Легіон 18»

Знак народної пошани

Силами ГО «Країна» створено громадську нагороду для капеланів та волонтерів – ЗНАК НАРОДНОЇ ПОШАНИ «За служіння Богу та Україні»