ТОМОС ПРИВЕЗЛИ ДО ЛУЦЬКА

У Луцьку капелани зустрічали Томос, який привіз Патріарх Філарет разом з Президентом

 

У Луцькому Свято-Троїцькому кафедральному соборі капелани зустрічали Томос, який привіз Патріарх Філарет разом з Президентом України.

Святійший Патріарх у співслужінні капеланів очолив подячний молебень за об'єднання українського парвослав'я та отримання Томосу про Автокефалію. Разом з духовенством молився і дякував Богу очільник Української держави - Петро Порошенко та волинський народ.

Після молебню Святійший Патріарх Філарет сказав, що в незалежній державі мусить бути незалежна Церква, тому Бог створив такі умови, щоб надати нам Томос про автокефалію Українській церкві. Також Патріарх подякував Президенту за працю в об'єднавчому соборі, на якому відбулася “перемога правди над неправдою”. “Наша мета - досягти патріархату і ми досягнемо це, обов'язково, але для цього нам треба об’єднати все українське православ'я. Будемо молити Бога щоб він допоміг в об’єднанні. Ми обов'язково об'єднаємося. Іншого шляху немає.” - додав Патріарх Філарет.

Президент України сказав, що “333 роки Українська церква була під Московським ярмом, але Божим провидіння ярмо знято” і про це засвідчує Томос про автокефалію ПЦУ. “Дуже дякую вам за підтримку і молитву за Україну. В першу чергу ми маємо дякувати Богу, бо без Божої ласки цього б не сталося.” - сказав Петро Порошенко. 

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Зголошення на 3-тю ротацію

Щодо проведення навчальної підготовки до 3-ї ротації