Ті, хто захищає від лиха

У рамках 70 річчя Львівського державного університету безпеки життєдіяльності та з нагоди святкування Дня рятувальника навчальний заклад поблагословив Святійший Патріарх Київський та всієї Руси-України Філарет та привітав університетську спільноту з професійним святом.

У присутності Університетської родини та прочан Святійший Патріарх Філарет звершив молебень за всіх тих, хто стоїть на варті людського життя. «Ви – ті, хто врятували нашу Україну, коли вибухнув Чорнобиль, ви - ті, хто, не шкодуючи власних сил, повсякчас захищають український народ від лиха та небезпек, хто щоденно стоїть між життям та смертю. Нехай Боже Благословення буде завше над вашим навчальним закладом та над кожним з вас», - сказав Святійший Патріарх Київський та всієї Руси-України Філарет

Здійснивши екскурсію навчальним закладом, почесний гість зустрівся з науково-педагогічним колективом, курсантами та студентами Університету; в святковій атмосфері Патріарх нагородив нагрудними знаками та медалями тих, хто своєю клопіткою працею, невтомною діяльністю примножує славу навчального закладу в ім’я України.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

За матеріалами ЛДУБЖ

Пропоновані новини

Перша ротація

07 серпня 2015 року Військові священики УПЦ Київського Патріархату відбувають до зони проведення АТО

Військові священики в АТО

Військовий капелан УПЦ Київського Патріархату протоієрей Володимир для підтримки бойового духу