СВЯТО В КОЖНИЙ БЛОКПОСТ

Капелани з Львівщини передали мікроавтобус пасок і солодощів військовослужбовцям в зоні ООС

 

 

Великдень є святом духовної радості, внутрішнього піднесення, надій та сподівань. Більшість християн відзначають Пасху вдома, в колі своїх родин. Однак є й такі, які, в силу певних обставин, святкують Воскресіння Христове далеко від рідного дому та своїх сімей. Серед цих людей є чимало українських військових, які, виконуючи святий обов'язок у захисті своєї Батьківщини, перебувають у місцях тимчасової дислокації на східних теренах України, там, де відбуваються зустрічі з багатьма небезпеками та викликами, що приносить війна.

Цінуючи повсякденні подвиги наших захисників, усвідомлюючи необхідність різносторонньої підтримки кожного з них, поважаючи їхнє, можливо, нелегке, але свідоме рішення стати основою стримування російської агресії, ми, живучи далеко від зони проведення бойових дій, живучи на тій території, де вирує життя, де мир є одним із основоположних елементів нашого буття, не маємо права забувати про велич служіння наших військових та їхні титанічні зусилля в захисті територіальної цілісності України.

Напередодні цьогорічного Великодня, враховуючи вищенаведене, військові капелани Львівської єпархії ПЦУ, перебуваючи у підрозділах Збройних сил України, де виконують душпастирські обов’язки серед військовослужбовців, передали військовим виготовлені та зібрані гостинці: паски, м’ясні страви, крашанки, вареники, голубці, випічку, солодощі, вітальні листівки, які прийняті військовослужбовцями з безмежною вдячністю.

- Незважаючи на те, що в теперішній час держава забезпечує армію якісними та повноцінними продуктами харчування, все ж хочеться саме у такий спосіб поділитись із нашими захисниками частинкою тепла, любові та святковим настроєм, - розповідає капелан Руслан Матвієнко.

- Висловлюємо подяку декану Жовківсько-Кам’янка-Бузького деканату о. Івану Сасу, Сокальського деканату о. Миколі Винару, Підкамінському деканату о. Степану Перогу та священнослужителям їхніх деканатів, нашим парафіянам та учням шкіл Жовтанецької ОТГ за організаційність, щиру, жертовну й невтомну працю. Подяку складаємо й Ростиславу Гапону за надану щиру благодійну допомогу, Мирославі Мандрик, Марії Сагалі та дітям Деревнянської ЗОШ за виготовлені великодні писанки та малюнки, які завдяки яскравій зовнішності та неймовірній красі стали прекрасними й незабутніми подарунками, - каже отець Руслан.

- Вітаючи всіх нас зі Святом Світлого Христового Воскресіння бажаємо всім нам Божого благословіння й миру, впевненості у своїх силах, віри в перемогу та надії на спокійне життя, у якому більше не буде місця війні, неспокою та ворожнечі, а пануватиме злагода, любов та порозуміння, цінування та збереження Богом нам даних дарів! - сказав капелан.

 

 

 

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Військові священики в АТО

Військовий капелан УПЦ Київського Патріархату протоієрей Володимир для підтримки бойового духу

Владика Іоан відвідав зону АТО

Голова Синодального Управління військового духовенства УПЦ Київського Патріархату відвідав зону проведення АТО.