СВЯТО В ОРШАНЦІ

Голова СУВД благословив присягу прикордонників строкової служби

 

 

У перший день літа у Головному центрі підготовки особового складу Державної прикордонної служби України імені Героя України генерал-майора Ігоря Момота відбулася церемонія складання Військової присяги. Більше 1000 військовослужбовців строкової служби присягли на вірність Українському народові. До складання присяги усі молоді бійці пройшли курс загальновійськової підготовки, у ході якого отримали теоретичні знання і практичні навички.

Урочистості розпочалися на стройовому плацу навчального закладу з внесення Бойового Прапору. З гордістю та неприхованим хвилюванням на обличчі, військовослужбовці строкової служби вишикувались в очікуванні одного з найважливіших моментів у своєму житті. Усвідомлюючи важливість та відповідальність слів присяги, молоді прикордонники один за одним присягали на вірність народу України.

- Саме вам, продовжувати славні традиції прикордонного відомства, охорону державних рубежів та спокій українського народу, бути надійною опорою у розбудові незалежної Української держави. Тож здоров’я, сил та натхнення вам, будьте завжди вірними народу України та словам військової присяги, – сказав до присягантів заступник директора департаменту-начальник управління професійної підготовки та організації освітньої діяльності полковник Олег Фігура.

Привітав з присягою прикордонників Голова СУВД митрополит Іоан (Яременко), побажавши молодим військовослужбовцям сили та наснаги для виконання надважливої місії – боронити Україну. Митрополит Іоан разом з капеланами окропив прикордонників освяченою водою та благословив їх на службу.

Під час урочистостей військовослужбовцям Головного центру присвоїли чергові військові звання, а священнослужителі освятили та благословили юнаків на військову справу. Церемонія присяги завершилась урочистим маршем персоналу Головного центра та молодого поповнення Державної прикордонної служби України.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

За матеріалами Головного центру підготовки особового складу Держприкордонслужби України

Пропоновані новини

Друга ротація

4 вересня відбулась друга ротація військових священиків.

Третя Ротація

Після плідного навчального графіку третя черга військових священиків УПЦ Київського Патріархату