СВЯТО СПЕЦСЛУЖБИ

СБУ відзначає 27-му річницю з дня створення

 

Сьогодні 27-му річницю з дня створення відзначає Служба безпеки України. З цієї нагоди в Національній академії СБУ відбулися урочисті збори співробітників та курсантів.

Привітати українську спецслужбу зі святом до академії завітав Перший заступник Голови СУВД прот. Тарас Мельник разом із кліриком храму на території академії СБУ капеланом Андрієм Тищенком. Від імені військових священиків (капеланів) та Предстоятеля Православної Церкви України Блаженнійшого Епіфанія капелан побажав мужнім оборонцям міцного здоров'я, благополуччя, натхнення і нових професійних успіхів.

До свята своє Звернення оприлюднив Голова СБУ Василь Грицак

«Шостий рік поспіль в умовах неоголошеної війни ворог постійно випробовує нас на міцність, але повсякчас наражається на рішучий супротив. Служба реформувалася на марші, даючи гідну відсіч підступним викликам гібридної агресії РФ», - йдеться у Зверненні.

Також Президент України Петро Порошенко привітав Службу безпеки України з 27-ю річницею з моменту створення. Глава держави нагородив високими державними нагородами 15 співробітників Служби безпеки України, серед них двоє службовців, які були захоплені в полон російськими фсбшниками в Керченській протоці наприкінці минуло року. Нагороди українських героїв отримали їх матері.

 

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Військові священики в АТО

Військовий капелан УПЦ Київського Патріархату протоієрей Володимир для підтримки бойового духу