СВЯТО СІМ’Ї

У столиці навчають молоді сім’ї великодніх традицій

 

Добра традиція склалася у столиці - Вербної неділі зустрічатися сім’ями та ділитися українськими християнськими традиціями за тиждень до Великодня. Започаткована громадою храму Святителя Миколая на Татарці традиція так сподобалася громаді району, що кожного року збільшується кількість відвідувачів та учасників весняного свята. 

Після святкового богослужіння у храмі на честь Святителя Миколая віряни вітали один одного освяченою вербою традиційними словами: «Не я б’ю, верба б’є, від нині за тиждень буде Великдень». 

Всі охочі змогли долучитися до Майстер-класу з писанкарства, яку організувала молодь національної скаутської організації "Пласт". Особливо радісним стало таке мистецтво для малечі. Маленькі пальчики, невміло перебираючи яєчка, виводили фарбами різні символи та знаки. Проте й переможці серед маленьких художників були.

Свято сім’ї відбулося за підтримки Синодального управління військового духовенства. До свята долучилося Українське товариство глухих, юнь національної скаутівської організації України «Пласт» та студенти Київського професійного коледжу з посиленою військовою та фізичною підготовкою.

Учасниками було організовано концертне дійство, де нечуючі парафіяни громади продемонстрували свою творчість.  

Поряд з різноманітними майстер-класами вирував ярмарок, де можна було скуштувати різноманітні смаколики та придбати твори мистецтва українських майстрів. 

Після святкового богослужіння парафіяни та гості свята мали можливість підкріпити свої фізичні сили пісною їжею, щоб якомога довше повправлятися у традиційному рукоділлі. 

На переконання Першого заступника Голови СУВД прот. Тараса Мельника, настоятеля парафії Святителя Миколая, такі зустрічі та спільна активності допомагають долати стіни, котрі ми будуємо поміж собою та своїми рідними, а також усіма, з ким повинні бути єдиними у Христі Ісусі. Тому що сам Він подолав смерть, відваливши камінь від гробу Лазаря Чотириденного. Нам треба звертатися до Нього, щоб Він допоміг і нам відвалити камені зарозумілості наших душ. Бо часто ми звертаємося до нашого Викупителя тільки у часи потреб. Але ж у таких випадках нашою метою стає не сам Христос, а наша потреба, котра мучить нас. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Перша ротація

07 серпня 2015 року Військові священики УПЦ Київського Патріархату відбувають до зони проведення АТО

Молебень у таборі «Легіон 18»

Ієрей Андрій Гуль відслужив молебень на початок літнього таборового сезону у таборі «Легіон 18»