СВЯТО КРАСИ І ТЕНДІТНОСТІ

У Національному університеті оборони України Капелан привітав жінок-військових із міжнародним жіночим днем

 

У Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського за участю керівництва вищої військової школи відбулося урочисте зібрання з нагоди Міжнародного дня боротьби за права жінок і міжнародного миру.

Священик Димитрій Присяжний, капелан, який несе служіння у капличці Національного університету оборони України, привітав жінок-військових та викладачів університету і побажав їм плекати ніжність та доброту, адже саме такі риси здатні уберегти суспільство від агресії та ворожнечі.

Як відомо, число жінок-військовослужбовців в лавах Збройних сил України за останні десять років зросло у 15 разів – зараз їх понад 27 тисяч, серед яких близько тисячі старших офіцерів. З моменту початку антитерористичної операції на Донбасі статус учасника бойових дій отримали близько десяти тисяч жінок, а сотні удостоїлися державних нагород. Більше того, Україна вже має перших жінок генералів: Людмилу Шугалей та Оксану Хоменко.

Капелан передав українським оборонницям слова привітання Предстоятеля Православної Церкви України та вручив медалі «За жертовність і любов до України».

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Дебют "Холодноярської прощі"

25- 26 липня відбулася перша всеукраїнська військова "Хлодноярська проща".

Перша ротація

07 серпня 2015 року Військові священики УПЦ Київського Патріархату відбувають до зони проведення АТО