Святий Миколай на фронті

З 26 грудня 2015 року по 3 січня 2016 року в секторі "М" м. Маріуполь перебували святі ікони Спаса Кровоточивого та Св.Миколая Чудотворця з часточкою Його мощей, котрі з м.Києва привіз військовий священик протоієрей Павло Основенко.

Зустрів о.Павла в секторі "М" військовий священик протоієрей Любомир Кащій, який і розробив план відвідування Святих ікон. Перші чотири дні Святі ікони перебували в місцевих парафіях УПЦ КП: Свято-Покровській; Св.Княгині Ольги; Св. Митроп. Петра Могили.


Відразу після відвідування парафій, військові священики о. Павло та о. Любомир з Св. іконами поїхали на передову до морських піхотинців. Там відбулась тепла зустріч з воїнами, які захищають нашу землю від ворогів. Воїни приклались до Св. ікон. Також відбулось нагородження одного з бійців медаллю "За жертовність і любов до України" від Святійшого Патріарха Філарета.


Військові священики із Св.іконами перебували в штабі сектора, де у облаштованій капличці (намет) відслужили молебень. о. Павло звернувся до бійців з повчальним словом, після якого о. Любомир окропив присутніх свяченою водою. Після служби воїни по черзі підходили до Св. ікон.
Також Св. ікони побували в Національній Гвардії України та в інших підрозділах. Особливу подяку за організацію з приводу відвідання Св. ікон у військову частину висловлюємо військовому священику о. Василю Андрійчуку. Захистники Батьківщини великою пошаною і вірою дякували за надану можливість поклонитися до Св. ікон.


Особлива подяка віськовому священику прот.Павлу Основенку за приїзд із такими чудовими іконами та військовому священику прот.Любомиру Кащію за організацію у відвідуванні Св. ікон.
1 січня 2016 року військові священики прот. Павло Основенко та прот. Любомир Кащій взяли участь у святкуванні Дня народження Степана Бандери, про що і було висвітлено в місцевому ЗМІ.

Пропоновані новини

Перша ротація

07 серпня 2015 року Військові священики УПЦ Київського Патріархату відбувають до зони проведення АТО

Третя Ротація

Після плідного навчального графіку третя черга військових священиків УПЦ Київського Патріархату