СВЯТИЙ ЛІКАР

Свято храму при Харківському військовому шпиталі

 

11 червня храм на честь святителя Луки Войно-Ясенецького єпископа Кримського, на території Військово-медичного клінічного центру Північного регіону в місті Харкові святкував праздник — своє храмове свято.

Архієрейську службу очолив єпископ Харківський та Богодухівський Митрофан, в співслужінні єпископа Запорізького та Мелітопольського Фотія, капеланів та духовенства єпархії. На богослужінні також молилися керівництво військово-медичного клінічного центру, поранені бійці та лікарі шпиталю.

"Цей лікувальний заклад є однією з найстаріших таких установ. Важко й підрахувати, скільки врятовано тут людських життів за майже півтора століття історії. З початком проведення антитерористичної операції харківські військові медики одними з перших почали надавати допомогу пораненим воїнам. Зараз медцентр можна назвати фронтовим госпіталем, ваш досвід переймають військові лікарі по всьому світі. Бажаю нових професійних висот усім вам" – сказав єпископ Митрофан.

Також єпископ Митрофан поспілкувався з пораненими бійцями, помазав їх святим миром та подякував їм за захист нашої держави.

Настоятель храму капелан Ігор Маяк, який здійснює своє служіння і допомагає пораненим бійцям в шпиталі, подякував усім присутнім за молитовне спілкування та розділену духовну радість.

По завершенні Богослужіння пролунало урочисте многоліття українським воїнам та всьому українському народові.

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Зголошення на другу ротацію

Щодо речей які потрібно мати при собі