СВІТ ДОБРИХ ЛЮДЕЙ

Капелан Сергій Сущенко дякує кожному за допомогу

 

У середині липня ми зверталися до наших читачів з проханням про допомогу нашому капелану Сергію Сущенку, якого раптова недуга вибила з робочої колії. Отцю Сергію було проведено два оперативних втручання, після чого він пройшов курс інтенсивної терапії.

На наше звернення про допомогу священику відгукнулося чимало небайдужих. Упродовж кількох днів на рахунок о. Сергія надходили кошти, а на особисту сторінку – слова підтримки та підбадьорення.

Зараз життю та здоров’ю капелана нічого не загрожує.

Аналізуючи пройдений нелегкий госпітальний етап, капелан о. Сергій висловлює свою вдячність усім за підтримку в скрутну годину. У своєму листі на адресу прес-центру СУВД він пише:

«Хочу щиро подякувати усім небайдужим людям та СУВД,  за надану мені вчасну і так необхідну мені допомогу...!  Без вас мені навіть подумати жахливо,  що могло бути зі мною ще два місяці тому.... Вчора мене виписали з лікарні,  вже пройшли всі необхідні операції в тому числі й з видалення стенту з нирки... Зараз дякуючи Богові і вам я одужую... Буду молитися за вас усіх навіть за тих, чиї імена мені не відомі, але вони відомі Господу... Дякую...!!!»

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Військові священики в АТО

Військовий капелан УПЦ Київського Патріархату протоієрей Володимир для підтримки бойового духу