СУМНІ РОКОВИНИ

На Донеччині вшанували пам'ять військових загиблих у збитому під Слов'янському вертольоті

 

Вчора на Донеччині вшанували пам'ять 12-ть загиблих військових - екіпажу МІ-8 який збили під час виконання бойового завдання 29 травня 2014-го року.

Військовослужбовці Збройних сил України, Національної гвардії України, Національної поліції України на чолі з міністром МВС Арсеном Аваковим, штурман військової частини 2269 майор Олександр Макеєнко – єдиний боєць екіпажу, який вижив під час трагічних подій вшанували пам'ять загиблих хвилиною мовчання та поклали квіти до пам'ятного монументу.

Військовий капелан 15 полку Національної гвардії України ієромонах Діонісій підніс молитви за кожного, хто загинув захищаючи незалежність і територіальну цілісність України.

На борту збитого гелікоптеру Мі-8МТ Національної гвардії України було 5 військовослужбовців Нацгвардії, 6 співробітників спецпідрозділу МВС України та Герой України генерал-майор Сергій Кульчицький.

"Генерал-майор Сергій Петрович Кульчицький, начальник управління бойової та спеціальної підготовки головного управління Нацгвардії України, перший за всю історію незалежності України генерал, який загинув під час виконання службових обов’язків. Солдат і генерал, людина, яка пішла на фронт разом із своїми бійцями. І загинув він разом з ними. Це був генерал від Бога", - зазначив Арсен Аваков.

 

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

 

Пропоновані новини

Зголошення на другу ротацію

Щодо речей які потрібно мати при собі