СТАЛИ НА ЗАХИСТ

Капелан Анатолій Кусик благословив присягу нацгвардійців

 

15 червня в 4 патрульному батальйоні військової частини 3033, що дислокується в місті Енергодар, особовий склад, який пройшов попередню чотирьохтижневу підготовку, склав військову присягу на вірність українському народові.

На урочистих заходах були присутні керівники міста, батьки новоспечених гвардійців, представники ЗМІ.
Кожен молодий воїн з великою гордістю виголошував слова військової присяги, глибоко розуміючи всю відповідальність та важливість справи по захисту Батьківщини.

По закінченню урочистої частини воїнів привітали почесні гості та батьки, а військовий капелан частини, протоієрей Анатолій Кусик, провів святковий молебень, благословив гвардійців на гарну службу та покропив святою водою.

Після проходження урочистим маршем та винесення прапору Національної гвардії увазі присутніх було представлено невеличку концертну програму у виконанні військового оркестру 23-ї бригади та співачок культурно-ділового центру Запорізької атомної станції.

Насамкінець заходу командування частини поспілкувалось з батьками, щодо проходження військової служби в бригаді. Їх ознайомили із основними завданнями, які виконує Національна гвардія і військова частина зокрема, розповіли про забезпечення військовослужбовців, порядок надання відпусток та відповіли на інші питання.

 

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Молебень у таборі «Легіон 18»

Ієрей Андрій Гуль відслужив молебень на початок літнього таборового сезону у таборі «Легіон 18»

Зголошення на 3-тю ротацію

Щодо проведення навчальної підготовки до 3-ї ротації