Спростування лже-піару.

Офіційна заява Голови Синодального Управління Військового Духовенства митрополита Іоана (Яременка) по лже-піару "Першого Українського Батальйону Військових Капеланів".

Нажаль, протестантські служителі у черговий раз зловжили контактами з УПЦ КП. Спочатку увійшли в довіру до Святійшого Патріарха Філарета, який їх благословив на служіння, як він часто благословляє кожного, хто захищає Україну від ворога. І скрізь почали декларувати, що вони, мовляв, мають санкцію на свою діяльність від самого Патріарха.

Потім, зустрівшись зі мною, задекларували про ніби-то якусь координацію та взаємодію. (https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=882793611814960&id=678838562210467) Насправді під час зустрічі зі мною висловлено було лише побажання успіхів їм у служінні нашому народу, і водночас я підкреслив, що ні про яку взаємодію та координацію на рівні Синодального Управління з батальйоном не може йти мова.

Взаємодія та співпраця може бути лише на рівні окремих священиків в окремих ситуаціях. Причиною є кардинальна різниця у духовній традиції православних та протестантів. До того ж є приклади далеко неконструктивних дій деяких протестантських капеланів особливо харизматичного напрямку, на що скаржаться наші священнослужителі та самі військовослужбовці.

Голова Синодального Управління військового духовенства УПЦ КП.

 

Прес-служба управління.

Пропоновані новини

Молебень у таборі «Легіон 18»

Ієрей Андрій Гуль відслужив молебень на початок літнього таборового сезону у таборі «Легіон 18»

Співпраця з прикордонниками

Митрополит Іоан провів робочу зустріч з керівництвом Адміністрації Державної Прикордонно. Служби України .