СПІЛЬНО ЗАРАДИ МАЙБУТНЬОГО

Митрополит Іоан зустрівся з ректом Херсонської державної морської академії

 

Напередодні щорічного урочистого військового дійства в Херсоні - посвяти молодих юнаків в курсанти Херсонської державної морської академії  - Голова СУВД митрополит Іоан (Яременко) зустрівся з ректором цього вишу Василем Чернявським.

Донедавна заклад носив титул інституту. Тепер же це державний вищий навчальний заклад Херсону IV рівня акредитації з підготовки спеціалістів для морського та річкового транспорту України.

Митрополит Іоан передав ректору морської академії привітання від Блаженнійшого Митрополита Епіфанія та особисто привітав з прийдешніми святами Покрови та Днем Захисника.

Сторони обговорили можливість започаткування двосторонньої співпраці між Синодальним управлінням військового духовенства та Херсонською державною морською академією. Від тепер заплановано поглиблювати імплементацію духовно-психологічного виховання студентів вишу військовими капеланами Православної Церкви України.

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Дебют "Холодноярської прощі"

25- 26 липня відбулася перша всеукраїнська військова "Хлодноярська проща".

Знак народної пошани

Силами ГО «Країна» створено громадську нагороду для капеланів та волонтерів – ЗНАК НАРОДНОЇ ПОШАНИ «За служіння Богу та Україні»