СКАРБИ НАЦІЇ

Делегація капеланів США оглянула національні святині України

 

Перебуваючи в столиці України, Головний капелан військ США в Європі Тімоті Малард разом з делегацією капеланів США мали можливість познайомитися з історією Києва та України. Капелани оглянули найсокровенніші місця Києва, пов’язані з історією формування нашого народу як світської держави і як духовної нації.

Капелани пройшли екскурсією Софійським собором та піднесли молитву перед Нерушимою Стіною Оранти. Вразило гостей трепетне ставлення українців до духовних скарбів та з яким натхненням ми плекаємо любов до всього рідного у сучасної молоді.

Завітавши до Мало Софії, закордонні капелани оглянули документ Томосу про здобуття автокефалії Православною Церквою Україи, котрий розміщений в храмі для огляду усіма бажаючими.

З особливою увагою пастор Тімоті Малард та пастор Тері Бел оглядадли підземні печери Києво-Печерської лаври, де спочивають найславетніші перед Богом українці. Капеланів здивував довгий список імен уславлених преподобних, серед яких могутні богатирі та мудрі філософи, особи княжого роду та смиренні ченці, що назавжди закрили себе для світу.

Як зауважив пастор Тімоті Малард, історія становлення Української держави та ціла плеяда визвольних змагань української нації затаврували наш народ силою і водночас здатністю чути голос Божий, що всередині кожного.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Авто для військових священиків

Патріарх Філарет освятив і передав автомобілі для потреб військових священиків в зону проведення АТО

Зголошення на 3-тю ротацію

Щодо проведення навчальної підготовки до 3-ї ротації