Шістнадцята ротація

4 листопада відбулась шістнадцята ротація військових священиків. Військові священики почали прибувати до Києва ще 2 листопада, для заповнення необхідної документації та підбору військової амуніції. Після отримання документації, шістнадцята черга військових священиків  #УПЦ #Київського #Патріархату відбула в зону проведення #АТО.


Всі кроки підготовки відбувались в тісній співпраці з Генеральним Штабом України, Міністерством оборони України та Національною гвардією. Як результат, військові священики розподілені по потребам військовослужбовців на 3 групи, у відповідності до кількості ОТУ зони проведення АТО.

Із Києва відправилося 18 священнослужителів. Вже на місцях перебуває 19 (12 з яких є постійними) і продовжують нести хрест пастирського служіння в умовах бойових дій. Протягом листопада місяця у районах проведення АТО загалом буде 37 військових священиків УПЦ КП.
Перед відправленням всі військові священики отримали відповідні документи від Синодального Управління військового духовенства та Генштабу, #НГУ і #ДПСУ для в’їзду в зону проведення бойових дій. Військові командири відповідних частин з ранку 5 листопада виходитимуть на зв'язок з військовими священиками та погоджують умови їх прибуття. З благословення #Святійшого #Патріарха Київського і всієї Руси-України #Філарета, кожному військовому священику було закуплено камуфляж, куртку, берці, шеврони і тактичний ремінь.
Зранку перед відправленням військових священиків у трапезному храмі Іоана Богослова відслужили молебень на закликання Святого Духа із молитвою за Україну. На пероні священики по традиції заспівали Гімн #України.

Пропоновані новини

Спростування лже-піару.

Офіційна заява Голови СУВД по лже-піару "Першого Українського Батальйону Військових Капеланів"

Перша ротація

07 серпня 2015 року Військові священики УПЦ Київського Патріархату відбувають до зони проведення АТО