РОКОВИНИ БОЇВ

Війна завжди залишає шрами...

 

Особливо глибокі дістаються рідним тих, хто назавжди залишився у полях Донбасу. Російсько-українська війна для цих людей не була і вже ніколи не стане чимось недосяжно далеким та чужим, а тим більше зараз, коли наближаються роковини важких серпневих боїв 2014 року.

На жаль, ми не взмозі повернути до життя полеглих, але в наших силах відзначити та вшанувати їх подвиг. Найвищу жертву воїнів, які поставили присягу на вірність державі і народу вище власних життів.

Тому холодноярські капелани Олександ Петрушкевич і Максим Чебан зустрілись з сім'ями загиблих захисників України із 93-тя ОМБр Холодний Яр і віддали почесні іменні бригадні нагороди у руки тим, хто більше ніколи не побачить своїх коханих. Батькам, дітям і дружинам гідних синів нації, убитих російськими окупантами і донбаськими зрадниками.

Уважно вдивіться в обличчя цих людей, бо саме в їх очах ви побачите, чим насправді є війна і скільки коштує свобода, незалежність, гідність...

І коли після перегляду пропагандистського ролика по ТБ чи в Інтернеті вам спаде на думку повірити у "громадянську" війну, чи "в усьому винні політики" або у "ні в чому не винних, простих, московитів" — майте на увазі, що війну ми програємо тоді, коли своїм легковір'ям зводимо нанівець жертовність полеглих за Україну, за нашу свободу.

Будьте гідними, бо гідність — це те єдине, що жоден ворог не взмозі відібрати силою.

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

За матеріалами Оперативне командування "Схід" Збройних Сил України

Пропоновані новини

Перша ротація

07 серпня 2015 року Військові священики УПЦ Київського Патріархату відбувають до зони проведення АТО

Владика Іоан відвідав зону АТО

Голова Синодального Управління військового духовенства УПЦ Київського Патріархату відвідав зону проведення АТО.