Різдвяний прийом Патріарха

8 січня 2018 року відбувся традиційний щорічний Різдвяний прийом Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета до якого залучилось духовенство та завітали представники українського політикуму, військові, митці та лідери громадської думки. 
Серед поважних запрошених гостей були представники Збройних сил України, Національної гвардії України, Державної прикордонної служби України та інших військових формувань.

Представники командування військових формувань привітали Святійшого Патріарха Філарета та передали теплі слова подяки від українських воїнів. 
Голова Синодального управління військового духовенства УПЦ Київського Патріархату митрополит Іоан (Яременко) та перший заступник Голови СУВД прот. Тарас Мельник від імені військових священиків (капеланів) в особистому спілкуванні під час Різдвяного Прийому привітав представників українського війська, командування з Різдвом Христовим та подякував нашим воїнам за незламний дух і плідну працю, що направлена на зміцнення обороноздатності та захист територіальної цілісності України.

Митрополит Іоан (Яременко) підтвердив системність залучення військових священиків УПЦ Київського Патріархату до душпастирської опіки та підтримки військових, що знаходяться в зоні АТО та на мирній території України.

Пропоновані новини

Друга ротація

4 вересня відбулась друга ротація військових священиків.