РІЧНИЦЯ КИЇВСЬКОЇ РУСІ

Капелан Михайло Предко привітав військових 25-го батальйону "Київська Русь» з 5-ю річницею створення

 

8 червня 25-й батальйон "Київська Русь» відзначив своє п'ятиріччя. 

- П’ять років тому саме на Майдані Незалежності відбувалися перші шикування 25-го Батальйону «Київська Русь». Батальйон зібрав тих, хто прийшов реальними діями підтвердити: Україна має синів що готові жорстко і безжально гнати московських окупантів зі своєї землі, Україна має синів що готові ризикувати своїм життям, щоб Україною керували саме її громадяни, - ділиться своїми спогадами у соцмережі менеджер батальйону Роман Семчишин. 

Від імені капеланів України військовослужбовців привітав головний капелан ДПСУ прот. Михайло Предко. Священик побажав мужнім «русичам» доброї вдачі і віри у швидку перемогу над агресором. 

До річниці стараннями самих військових у Броварах на базі Спортивно-стрілецького комплексу Сапсан-Спорт було відкрито музей 25 батальйону територіальної оборони «Київська Русь». Там же відбулися й святкування 5-ї річниці створення. Шикування, гімн, хвилина мовчання, короткі виступи, святковий обід, спілкування, концерт – ось і уся програма святкового дня. Але до короткого норативу не увійшли емоції та спогади про пережите. Малеча, яка також прийшла на святкування разом зі своїми відважними батьками, отримала в подарунок від капелана дитячі Біблії та замальовки.

Починалося все для військових 5 років тому, але життя триває, їх чекають нові випробування. Побажаймо ж нашим захисникам доброї долі та міцного здоров’я.

 

 

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Авто для військових священиків

Патріарх Філарет освятив і передав автомобілі для потреб військових священиків в зону проведення АТО

Урочистості в Будинку вчителя

12 жовтня в Будинку вчителя відбулися урочисті заходи з нагоди святкування «Дня захисника України».