ПРОЩАННЯ З РОЗВІДНИКОМ

У Києві попрощалися з омбудсменом Олегом Трохименком

 

Сьогодні у Києві провели в останню дорогу Олега Трохименка - представника Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у справах захисту прав військовослужбовців. 50-річний омбудсмен раптово пішов з життя 20 серпня.

Молитву за спокій душі Олега очолив перший заступник голови СУВД капелан Тарас Мельник у співслужінні капелана Андрія Гуля.

Спочилий Олег у судах боровся за свободу наших полонених військових. Також брав участь у роботі дипломатів задля звільнення та повернення з російського полону українських військових моряків. Був висококласним правозахисником і фахівцем своєї справи.

Висловлюємо співчуття рідним та близьким померлого. У нього залишилась дружина та донька. 28 серпня Олегу мав би виповнитися 51 рік.

Олег Трохименко працював на керівних посадах в органах безпеки та розвідувальних органах. Зокрема, займав посаду начальника Апарату голови Служби зовнішньої розвідки України. З травня 2018 року працював на посаді Представника Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у справах захисту прав військовослужбовців.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Молебень у таборі «Легіон 18»

Ієрей Андрій Гуль відслужив молебень на початок літнього таборового сезону у таборі «Легіон 18»

Третя Ротація

Після плідного навчального графіку третя черга військових священиків УПЦ Київського Патріархату