ПРОЩАННЯ З ГЕРОЄМ

У Луцьку капелани похоронили воїна Віктора Лахая

 

28 листопада в обласному центрі Волині розпочалося прощання з загиблим бійцем 14-ї Окремої механізованої бригади лучанином Віктором Лахаєм.

Капелани Андрій Мовчанюк, Іван Гурєєв, Віталій Антонюк, Михайло Хімчак, Євген Рудь помолилися за спокій військовослужбовця Віктора. Очолив молитву за спокій воїна у верхньому храмі Свято-Троїцького кафедрального собору митрополит Михаїл (Зінкевич).

"Війна – це завжди трагедія, біль, втрати. Але війна – це й той момент, коли людина усвідомлює, що таке життя і що таке смерть, що таке радість, а що таке скорбота. Віктор віддав найцінніше за нас – своє життя, як справжній воїн, як справжній чоловік, в серці якого батьки заклали велику любов до своїх ближніх та батьківщини" - сказав митрополит Михаїл.

Віктор Лахай народився в селі Велика Глуша Любешівського району. Жив у Луцьку. Загинув  внаслідок обстрілів 25 листопада у день свого народження. У нього залишилися батьки та троє сестер. Віктор Лахай ніс службу в селі Катеринівка Попаснянського району Луганської області.

У зв’язку із похороном військовослужбовця сьогодні у Луцьку оголосили День жалоби, тому на території міста приспустили Державний Прапор України з чорною стрічкою.

 

 

 

 

 

 

 

За матеріалами Волинських новин

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Перша ротація

07 серпня 2015 року Військові священики УПЦ Київського Патріархату відбувають до зони проведення АТО

Молебень у таборі «Легіон 18»

Ієрей Андрій Гуль відслужив молебень на початок літнього таборового сезону у таборі «Легіон 18»