ПРОКЛИНАТИ - ГРІХ

"Проклинають ті - хто служить Дияволу" - капелан про прокльони митрополита Павла (Лебідя)

 

Прокляття владики Павла (Лебідя) не мають під собою ніяких підстав і йдуть не від Бога. Про це Заявив військовий капелан ПЦУ Димитрій Присяжний. За його словами, проклинають ті, хто служить дияволу - і хочуть більше згубити людей.

«Ви знаєте, таємниця людського життя і смерті в першу чергу в руках Божих, а не в примхах таких людей як митрополит Павло. Їх називають просто «вовки в овечій шкурі», - нагадав він.

Капелан цитував сьомий Псалом (стих 14-17): « "Ось нечестивий захворів на неправду, зачав злобу і породив беззаконня. Копав яму, і викопав її, і впав у ту яму, яку сам приготував. І повернеться злоба його на голову його, і неправда його на тім’я його впаде».

Капелан Димитрій навів приклад Христа який не проклинав а благословляв своїх кривдників: "Христос Господь, не знаючи гріха, страждав за наші гріхи і не проклинав своїх катів розпинателів, не бажав їм смерті, але він благав небесного Отця, за розпинателів своїх «Прости їм Отче, бо вони не відають, що вони творять». Ось зразок. Коли ворогів своїх Господь простив, а Павло, дозволяючи собі такі слова, розумієте, там немає Божого Духа. Якщо він дійсно зачав злобу і породив беззаконня, то воно до нього і повернеться. Тут вже у нього спрацює принцип бумеранга. Що сієш, те й пожнеш".

Отець Димитрій пригадав, як настоятель лаври порівнював екс-президента України Віктора Януковича з Христом. «Навіть, коли 22 січня 2014 року нас на Грушевського тоді пресував беркут, то в Києво-Печерській Лаврі тоді відбувався молебень, на якому був присутній діючий на той час президент Янукович. І під час цього молебню намісник Лаври сказав такі слова: «Віктор Федорович, ви як Ісус Христос, який несе свій хрест, а наша свята Церква (мається на увазі УПЦ МП), святий Симон Киринейський, вам цей хрест нести допомагає».

Нагадаємо, вчора військовий священик Димитрій Присяжний молитовно вшанував пам'ять захисників Донецького аеропорту - "Кіборгів".

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Зголошення на другу ротацію

Щодо речей які потрібно мати при собі

Перша ротація

07 серпня 2015 року Військові священики УПЦ Київського Патріархату відбувають до зони проведення АТО