ПРЯНИКИ НА ПОКРОВУ

Діти військових приготували солодкі подарунки до Дня Захисника, які згодом попрямують на передову

 

 

Сьогодні у Києві майстри художнього оздоблення випічки Олександра Мельник та Катерина Лозова провели для дітей військовослужбовців майстер клас. Перед початком цікавого завдання капелан, який служить у військовій частині Окремого президентського полку Андрій Гуль, розповів про свято Покрови Пресвятої Богородиці.

Після короткого екскурсу в історію діти з нетерпіння взялися за пензлики, щоб зробити перший крок у оздобленні пряника. Коли солодкий витвір мистецтва був майже готовий, пані Леся попрохала дітей написати на прянику прохання до Бога “спаси і збережи”.

Частину ласощів відправлять на передову до наших захисників, а іншу залишать діткам на добру згадку про свято Покрови.

“Воїнам потрібна наша підтримка з мирної території і ці діти знають, що таке армія, адже їхні батьки проходять військову службу в Президентському полку”, - каже капелан частини Андрій Гуль.

Маленька Мілана каже, що робить цей красивий пряник, щоб віддячити воїнам за те, що вони нас захищають. Хлопчик Роман привітав військових із Покровою і написав на прянику прохання до Бога - “спаси і збережи”. Деякі маленькі майстри, щоб добро, яке залишилось після оздоблення пряника не пропало, з’їли його.

Майстрині отримали грамоти від заступника командира військової частини з морально-психологічного забезпечення підполковника Тараса Шаматайла. Капелан частини Андрій Гуль подякував Наталі Голованчук за допомогу в організації святкового заходу.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Спростування лже-піару.

Офіційна заява Голови СУВД по лже-піару "Першого Українського Батальйону Військових Капеланів"

Зголошення на 3-тю ротацію

Щодо проведення навчальної підготовки до 3-ї ротації