Привітання для Патріарха

Голова СУВД митрополит Іоан (Яременко) та Перший заступник голови СУВД прот. Тарас Мельник привітали Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета з 89 днем народження.

«Там, де справжній талант, там немає старості. Для таланту немає смерті, бо він не вірить в неї. Ставши першосвятителем Київської кафедри, ви залишились вірним своїм переконанням та чернечим обітницям. Ви стали мудрим захисником і поширювачем святого православ´я», - сказав митрополит Іоан.

Від імені усіх військових священиків Київського патріархату митрополит Іоан побажав Патріархові кріпостей душевних і тілесних, щоб той зміг ще довго вести український нарід дорогою Христової Істини та Євангельських заповідей.

Сьогодні ж Святійшого Владику з днем народження від імені Міністра оборони України привітали Заступник Міністра оборони України з питань європейської інтеграції генерал-лейтенант Анатолій Петренко та Директор департамент військової освіти, науки, соціальної та гуманітарної політики Міністерства оборони України генерал-майор Микола Садовський. Також від імені командування Національної гвардії України Патріарха зі святом привітав полковник Олександр Іздебський.

З нагоди поважної дати від дня народження Предстоятеля Української Церкви у головному соборі столиці сьогодні відбулося урочисте богослужіння.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Дебют "Холодноярської прощі"

25- 26 липня відбулася перша всеукраїнська військова "Хлодноярська проща".

Заходи в військовому ліцеї

Cвяткування з нагоди «Дня захисника України»