ПРИСЯГА НАЦГВАРДІЙЦЯ

Капелан благословив військову присягу нацгвардійців 23-ї окремої бригади охорони громадського порядку

 

Більше 100 військовослужбовців військових частин 3033 та 3026 29 червня присягнули на вірність українському народові. Присяга лунала на території Енергодарського патрульного батальйону 23-ї окремої бригади охорони громадського порядку.

Окропив та благословив нацгвардійців капелан частин священик Анатолій Кусик. Священнослужитель побажав бійцям наснаги в ратній службі, терпіння і Божого благословення окропивши присутніх свяченою водою.

Юнаки та дівчата, які пройшли заняття на навчальних зборах та отримали бойову зброю, присягнули бути вірними і відданими українському народові, сумлінно і чесно виконувати військовий обов'язок. На церемонію прийняття присяги були запрошені батьки та рідні гвардійців, які із захопленням спостерігали за військовим ритуалом.

«Батьківщина довіряє вам захист своєї свободи, свого суверенітету, своєї незалежності! Немає жодного сумніву, що, прийнявши на себе почесний обов’язок захищати Батьківщину, ви будете гідно продовжувати славні бойові традиції наших захисників з попередніх поколінь». - сказав Командир бригади полковник Олександр Хоменко.

 

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Авто для військових священиків

Патріарх Філарет освятив і передав автомобілі для потреб військових священиків в зону проведення АТО

Знак народної пошани

Силами ГО «Країна» створено громадську нагороду для капеланів та волонтерів – ЗНАК НАРОДНОЇ ПОШАНИ «За служіння Богу та Україні»