Присяга контрактників

У 184-му Навчальному центрі Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного майже триста контрактників склали Військову присягу на вірність українському народові.

У суботу, 17 вересня, Збройні сили України поповнились новими синами та доньками, які свідомо обрали професію військового. Солдати родом з різних куточків нашої держави, кожен виховувався у своїй сім’ї, між ними є люди різного віку, але сьогодні їх об’єднує єдине прагнення – служити на благо українському народу! У непростий час війни на Сході, коли багато молодих хлопців уникають служіння в армії, важливо підкреслити добровільний вибір уже багатьох тисяч військовослужбовців контрактної служби.

Зі словами привітання та благословення до новобранців звернувся капелан священик Святослав Юрків, настоятель парафії Святої Тройці с. Старичі. Вітаючи військовослужбовців зі святом, священик звернув увагу на саме значення слів присяги. Це не прості фрази, а обітниці, які лунають з уст солдат. І, врешті-решт, це клятва, яку потрібно дотримуватись протягом усього життя. Наприкінці святкового дійства відбулось окроплення свяченою водою військовослужбовців та усіх присутніх гостей.

Нехай Господь береже наших захисників, посилає їм міцне здоров’я, мужність і довгі роки життя!

Пропоновані новини

Спростування лже-піару.

Офіційна заява Голови СУВД по лже-піару "Першого Українського Батальйону Військових Капеланів"

Зголошення на другу ротацію

Щодо речей які потрібно мати при собі