ПРАЗНИК В ООС

В ООС нацгвардійці відсвяткували Петра и Павла

 

12 липня весь християнський світ відмічає велике свято День пам’яті Славних і всехвальних первоверховних апостолів Петра і Павла. В угрупованні Національної гвардії України в ОТУ «Схід» військовий капелан Сергій Ємець з нагоди свята очолив святкове богослужіння та розповів його історію й традиції. Капелан окропив освяченою водою військовослужбовців та благословив на ратну службу.

Під час своєї проповіді отець Сергій сказав: «Петро — один із перших учнів Христа. До того, як Господь покликав його за Собою, святий апостол був простим рибалкою. Він залишив свій дім та сім’ю і пішов за Христом. За його твердість Іісус нарік йому ім’я Петро, що означає «камінь»!»

Окрім цього гвардійці прийняли участь у Святковому богослужінні у селищі Урожайне, Великоновосілковського району Донецької області. Капелан Сергій провів там святкову службу та проповідь для місцевої громади, звершив таїнство сповіді і причастя вірних. Після Божественної літургії була відслужена панахида по загиблим українським воїнам та всім православним християнам. Після цього відбулась значна подія, хрещення дитини, і у Царстві Божому на одного громадянина стало більше.

По закінченню богослужіння місцеві жителі подякували військовому капелану за чудову службу, проповідь та духовну опіку над ними.

 

 

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

 

Пропоновані новини

Дебют "Холодноярської прощі"

25- 26 липня відбулася перша всеукраїнська військова "Хлодноярська проща".

Владика Іоан відвідав зону АТО

Голова Синодального Управління військового духовенства УПЦ Київського Патріархату відвідав зону проведення АТО.