ПРАПОР 101-Ї БРИГАДИ

«Лише вільний народ може володіти землею», - митрополит Іоан

 

До Дня Прапора України у 101-й окремій бригаді охорони Генерального Штабу відбулися урочисті заходи. Під час шикування на плацу військовими було підняте полотнище національного прапора. До свята командир бригади нагородив кращих військовослужбовців та офіцерів бригади нагрудними знаками бригади, подяками, грамотами та черговими військовими званнями.

На церемонію підняття прапора завітав Голова СУВД митрополит Іоан (Яременко). Його Преосвященство разом з капеланом бригади прот. Костянтином Лозинським помолилися над пам’ятними могилами бійців бригади, котрі загинули під час виконання бойових завдань на сході України. Трагічна сторінка історії 101-ї бригади налічує 12 імен військових, які з вересня 2014 по лютий 2015 року загинули від рук російських загарбників. 

Звертаючись до військовослужбовців, митрополит Іоан закликав їх плекати в собі почуття незалежної гідності для того, щоб сформувати цілісну українську націю. 

- Лише вільний народ може володіти землею, лише вільний народ достойний бути на ній господарем. Наш народ отримав незалежність як дар. Але перед нами стоїть велика відповідальність - передати цю землю наступним поколінням. На жаль ми втратили частину територій, тому маємо обов'язок повернути втрачене, - сказав Голова СУВД.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Зголошення на другу ротацію

Щодо речей які потрібно мати при собі

Знак народної пошани

Силами ГО «Країна» створено громадську нагороду для капеланів та волонтерів – ЗНАК НАРОДНОЇ ПОШАНИ «За служіння Богу та Україні»