Повернення 72-ОМБР додому

Голова Синодального управління військового духовенства УПЦ Київського Патріархату на запрошення командування 72 окремої механізованої бригади ім. Чорних Запорожців прийняв участь в святково-урочистих заходах, що відбувались в м. Біла Церква, з нагоди повернення 72 ОМБР з зони проведення АТО.

З початку бойових дій на сході України 72 бригада вперше за 3,5 років в повному складі повернулась на місце дислокації.

Військовослужбовці урочисто пройшлись від військової частини до центру м. Біла Церква, а містяни впродовж усього шляху  городяни живим ланцюгом вишикувалися по обом бокам вулиці і вітали своїх захисників.

На адресу особового складу на території центральної площі м. Біла Церква звучали урочисті привітання від громадян, керівництва міста, області та представників силових структур України.

Голова СУВД митрополит Іоан звернувся до присутніх захисників України із пастирським словом та подякував військовослужбовцям за благі діла направлені на захист територіальної цілісності України. Крім того, військовослужбовці бригади з благословення Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета отримали з рук митрополита Іоана церковні нагороди.

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Спростування лже-піару.

Офіційна заява Голови СУВД по лже-піару "Першого Українського Батальйону Військових Капеланів"

Знак народної пошани

Силами ГО «Країна» створено громадську нагороду для капеланів та волонтерів – ЗНАК НАРОДНОЇ ПОШАНИ «За служіння Богу та Україні»