Посвятили у курсанти

Капелани разом з Президентом України привітали курсантів Херсонської державної морської академії

 

Напередодні Дня захисника України військові капелани Київського Патріархату взяли участь у «Естафеті морських поколінь» з нагоди посвяти в курсанти Херсонської державної морської академії поповнення 2018 року.

Цьогоріч молодих курсантів вітав Президент України. Петро Порошенко назвав Херсонську державну морську академію одним із провідних центрів морської освіти з потужною навчально-тренажерною базою. «Сьогодні найкращі сини і доньки України є серед курсантів», - зазначив він, додавши, що «той факт, що велика кількість хлопців і дівчат бажають стати курсантами означає, що є тверда віра у фантастичне майбутнє морської держави Україна».

Президент наголосив на важливості утворення єдиної помісної православної української церкви, яка є одним із значущих елементів державотворення. «Одним із важливих елементів державотворення є наша українська помісна православна церква», - сказав Петро Порошенко під час виступу на урочистій посвяті курсантів Херсонської морської академії поповнення 2018 року.
Присутній на урочистостях архієпископ Симферопольський і Кримський Климент подякував Главі держави за його зусилля для ухвалення Синодом Вселенського Патріархату рішення про надання українській церкві автокефалії.

Архієпископ Климент наголосив: «Сьогодні, під час війни, Ви намагаєтеся об'єднати український народ навколо єдиної помісної української церкви. Ви не один – з Вами Бог і український народ. Прийміть нашу подяку і молитву, щоб Господь благословив Вас і всіх нас у славі Божій». 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

За матеріалами president.gov.ua

Пропоновані новини

Авто для військових священиків

Патріарх Філарет освятив і передав автомобілі для потреб військових священиків в зону проведення АТО