ПОМІЧНИКИ СВЯТОГО ЧУДОТВОРЦЯ

Як капелани провели свято Миколая

 

В Кам’янець-Подільську капелан Олександр Цісар за дорученням святого Миколая відвідав два дитсадка. Один із них опікується дітьми-сиротами які також хочуть отримати подарунки. Військовий священик благословив дітей, розказав їм кілька повчальних притч та подарував книги.

 

 

 

 

 

Був помічником святого Миколая і капелан із Переяслав-Хмельницького. «Наші подарунки для дітей скромні, але від щирого серця, — каже військовий священик Дмитро Волошин. — Цього разу було зібрано гостинці для військовослужбовців які перебувають на реабілітації в нашому військовому госпіталі». Також Священик відвідав дітей військовослужбовців 43 ОАБр.

 

 

 

 

19 грудня не тільки свято Миколая, але і день створення 80 ОДШБр. Капелани Андрій Дуда і Михаїло Йосифчук передали «Сердечні вітання десантникам 80-ї ОДШБр, які завжди там, де найважче, де потрібна стійкість та відвага, а також усім, хто має ім'я Миколай, що значить "переможець народів"». «Особливе вітання тим, хто наслідує життя Святителя, його щедрість, милосердя, вірність Богові, і безмежну любов до людей» — кажуть капелани.

 

В рамках проведення благодійної гуманітарної акції «Гвардійська родина – тобі, Україно!» другий рік поспіль до Дня Святого Миколая гвардійці спільно з благодійниками Охтирщини із власної ініціативи намагаються здійснити маленькі мрії і потреби дітей, для яких це не можуть зробити власні батьки.

Завдяки спільним зусиллям гвардійців та длагодійників Охтирщини, 18 грудня вихованці Правдинської школи-інтернату отримали пакунки із солодощами, розвиваючими іграшками, спортінвентарем, взуттям, одягом та необхідною для навчання канцелярією. Долучився до спільної справи і капелан СУВД

 

 

23 грудня на Львівщині у Міжнародному центрі миротворчості та безпеки для дітей військовослужбовців відбувся захід до дня святого Миколая. Зі словами привітання до всіх присутніх звернулися військовий священик МЦМБ Святослав Юрків, Перший заступник голови Яворівської районної державної адміністрації Олег Мамчур, партнери з США, Канади і Данії.

Вечір супроводжувався новорічними піснями, привітаннями, виступом лялькового театру, веселими іграми і, звісно, подарунками. Не зважаючи на те, що в залі була велика кількість малечі, подарунків у святого Миколая вистачило всім!

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Молебень у таборі «Легіон 18»

Ієрей Андрій Гуль відслужив молебень на початок літнього таборового сезону у таборі «Легіон 18»

Владика Іоан відвідав зону АТО

Голова Синодального Управління військового духовенства УПЦ Київського Патріархату відвідав зону проведення АТО.