ПОЛЬЩА-УКРАЇНА

У Польщі обговорили можливість реабілітації українських військовослужбовців

 

24 - 28 червня капелан Рівненської єпархії ПЦУ протоієрей Тарас Климович разом із депутатською делегацією Рівненської районної Ради з робочим візитом перебував у Польщі, де зустрівся з керівництвом повіту Пйотриковського і повіту Клобуцького. Сторони обговорили можливість реабілітації та відпочинку ветеранів російсько–української війни на польській землі.

Польська сторона підкреслила, що більшість громадян їхньої Республіки усвідомлюють важливість допомоги Україні, яка захищає Європу від російської агресії. 

Також українська делегація прийняла участь у відкритті виставки під назвою «1920. За нашу і вашу свободу. Союз Пілсудський – Петлюра». Сторони домовились про спільне майбутнє вшанування полеглих у битві 1939 року поблизу посленення Мокра.

Ініціативна група істориків та активістів з Польщі виказала своє бажання відвідати міста Рівне, Дубно і Остріг, де були сформовані українські етнічні  полки.  Натомість, капеланів Волині запрошено на урочисті заходи в Селезькому воєводстві, що відбудуться на початку вересня цього року.

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Авто для військових священиків

Патріарх Філарет освятив і передав автомобілі для потреб військових священиків в зону проведення АТО

Молебень у таборі «Легіон 18»

Ієрей Андрій Гуль відслужив молебень на початок літнього таборового сезону у таборі «Легіон 18»