Покрова в ООС

Керівник ООС молився на Покрову за своїх підопічних на Донбасі

 

Напередодні Покрови Пресвятої Богородиці та Дня захисника України Командувач об’єднаних сил генерал-лейтенант Сергій Наєв відвідав Стрітенський храм м. Костянтинівка Донецької області. 

Як відомо, храм зараз знаходиться на території проведення Операції об’єднаних Сил.  Ще у 2015 році громада храму разом з настоятелем прот. Костянтином Кузнєцовим вирішила покинути церкву окупанта і приєднатися до Київського Патріархату. Причиною переходу громади стало розуміння злочинної ролі Московського Патріархату в окупації Криму і частини Донбасу, небажання далі бути центром пропагування «русского мира». Громада вільно вирішила увійти до складу Донецької єпархії Київського Патріархату, щоби мати можливість молитися рідною мовою за рідну державу, за своїх воїнів-захисників, служити духовному розвитку свого українського народу, а не бути інструментом у загарбницьких планах північного сусіда.

Разом з Наєвим на Покрову помолитися до храму завітали військовослужбовці, котрі проходять своє служіння тут же. Настоятель храму протоієрей Костянтин Кузнєцов, який є капеланом УПЦ Київського Патріархату, помолився разом з військовими за Україну та її захисників.

Нагадаємо, нещодавно Командувач ООС Сергій Наєв розповів Прес-центру СУВД про своє ставлення до процесу набуття Українською Церквою статусу автокефальної. «Я завжди був прихильником церковної автокефалії, тому що молода Українська держава відродилася від розколотого колишнього Радянського Союзу і наше прагнення йти до світлого майбутнього ніяким чином не може йти в розріз з питанням духовності. Тому надання Томосу Україні – це велика подія, яку я насамперед очікую і буду дуже, дуже, дуже радий цьому» - сказав в інтерв’ю Наєв.

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Друга ротація

4 вересня відбулась друга ротація військових священиків.

Молебень у таборі «Легіон 18»

Ієрей Андрій Гуль відслужив молебень на початок літнього таборового сезону у таборі «Легіон 18»