ПОХОРОН СОЛДАТА

У Харкові попрощались із 36-річним воїном 92 ОМБр Юрієм Громовчием

 

У Харкові попрощалися з гранатометником 92-ї механізованої бригади, який загинув від кулі ворожого снайпера на Донбасі.

"Так трапилося, підступний ворог зловив, коли він буквально секунду виглянув у бійницю. Це вдень. В обідню перерву. І дві кулі прилетіли, одна попала йому в шию. Поранення було несумісне з життям. Бойові побратими буквально відразу його евакуювали. Але наскільки було серйозне поранення, що він не витримав", – розповідає капелан 92-ї мехбригади отець Григорій Ганзій.

"Так трапилося, що він поповнив наш «небесний батальйон» — вже 60-м воїном. Дуже хочеться, щоб це була остаточна цифра. Щоб тут росли квіти, а не встановлювали надмогильні хрести" - додав військовий священик СУВД.

На війну харків'янин Юрій Громович потрапив ще 2014-го року, пішов під час третьої хвилі мобілізації. Боронив Трьохізбенку та Щастя У 2019-ому підписав контракт зі Збройними силами. Смертельного поранення Юрій зазнав 15-го жовтня, неподалік Авдіївки.

Попрощатися з 36-річним Юрієм прийшли близькі, рідні та побратими. Капелан ПЦУ Григорій Ганзій звершив молитву за спокій душі військовослужбовця. Героя поховали на алеї Героїв, одного з кладовищ Харкова. У нього залишилися дружина та 6-річний син.

"Нам дуже шкода, що пішов із життя такий герой. Його син, йому 6 років, він в цьому році пішов у школу і, звичайно, для нього це трагедія, для нас теж. Ми бажаємо, щоб син ріс достойним його батька, героя України", – зауважила знайома воїна, Людмила Бровко.

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Зголошення на другу ротацію

Щодо речей які потрібно мати при собі

Молебень у таборі «Легіон 18»

Ієрей Андрій Гуль відслужив молебень на початок літнього таборового сезону у таборі «Легіон 18»