ПОХОРОН БІЙЦЯ

Чернівці попрощалися із 30-річним десантником Дмитром Костенюком

 

Військовослужбовець загинув 29 березня під час ворожого обстрілу на Маріупольському напрямку. Російсько-терористичні угрупування вели вогонь по опорному пункту підрозділу десантно-штурмових військ із заборонених Мінськими угодами мінометів.

Дмитро Костенюк зазнав численних поранень. За життя десантника військові медики боролися до останнього, але врятувати його не вдалося. Десантник захищав Україну на сході від 2014 року.

Віддати шану загиблому герою, на Центральній площі Чернівців зібралися кілька сотень людей – родина загиблого, військовослужбовці, капелани, священики, представники місцевої влади, волонтери. Очолив молитву за спокій бійця Архієпископ Чернівецький та Кіцманський Онуфрій (Хаврук).

У Дмитра залишилися двоє маленьких синів.

"Був на Луганському, Донецькому, Маріупольському напрямках. З 2016 року перебував на службі у військовій частині. При виконанні завдань він був стриманий, відповідальний, сумлінно виконував свої обов'язки" – розповідає військовослужбовець Вадим Слюсарчук.

"Він був дуже гарною людиною та гідним солдатом. Був добрим, завжди підтримував своїх друзів. Ми з ним служили ще з мобілізації із прикордонного загону у 2014 році, потім пішли за контрактом. Мріяв повернутися до дітей і першою справою, коли приїжджав, ішов до дітей, це два хлопчики, 4 і 5 рочків", – ділиться спогадами Сергій, товариш Дмитра Костенюка.

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Дебют "Холодноярської прощі"

25- 26 липня відбулася перша всеукраїнська військова "Хлодноярська проща".

Владика Іоан відвідав зону АТО

Голова Синодального Управління військового духовенства УПЦ Київського Патріархату відвідав зону проведення АТО.