Подяка капеланам

Митрополит Іоан (Яременко) відзначив капеланів – учасників «Параду військ»

 

24 серпня, після урочистостей на столичному Хрещатику, Голова Синодального управління військового духовенства митрополит Іоан (Яременко) подякував військовим капеланам УПЦ Київського Патріархату за їхню участь у підготовці та проведенні параду військ, присвяченому 27-й річниці Незалежності України та 100-літтю проголошення Української Державності. 

«Дивлячись на вашу участь у параді військ, я радів серцем, що Українська Православна Церква Київського Патріархату за короткий час змогла побудувати таку міцну структуру військового духовенства. Ви надійна духовна опора для українських військових. Не припиняйте вдосконалювати себе у цьому», - сказав митрополит Іоан.

Кожен військовий священик отримав з рук митрополита Іоана Благословенну грамоту Синодального Управління військового духовенства. 

Сьогодні ж митрополит Іоан відзначив відомчими грамотами колектив Синодального управління військового духовенства за кропітку роботу в організації інституту військового духовенства в Україні.

Також сьогодні Міністр оборони України Степан Полторак вручив кожному військовому священику Подяку та медаль за активну участь у підготовці та проведенні параду військ з нагоди 27-ї річниці Незалежності України.

Нагадаємо, 24 серпня військові капелани взяли участь в урочистому «Параді військ» на столичному Майдані Незалежності, приуроченому 27-й річниці Незалежності України, а також 100-літтю проголошення Української Державності. Вперше в історії сучасної України військове духовенство стоїть поруч з воїнами у парадному розрахунку.

 

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Перша ротація

07 серпня 2015 року Військові священики УПЦ Київського Патріархату відбувають до зони проведення АТО

Знак народної пошани

Силами ГО «Країна» створено громадську нагороду для капеланів та волонтерів – ЗНАК НАРОДНОЇ ПОШАНИ «За служіння Богу та Україні»