ПОДАРУНКИ ВІД МИКОЛАЯ

Посол Литви зустрівся з дітьми ветеранів АТО/ООС

 

До дня святого Миколая у Посольстві Литовської Республіки відбулася благодійна акція. Сьогодні сюди завітали діти військовослужбовців 30-тої окремої механізованої бригади імені князя Костянтина Острозького. У ролі улюбленця дітей сьогодні сам Надзвичайний і Повноважний Посол Литовської Республіки в Україні Марюс Януконіс. Для дітей захисників України влаштували благодійну акцію, щоби й вони відчули затишок турботи і смак свята.

За сприяння голови Благодійного фонду «Корона князів Острозьких» Робертаса Габуласа дітки військовослужбовців отримали солодкі подаруночки від святого Миколая.

Перший заступник голови СУВД прот. Тарас Мельник говорить, що день Миколая є особливим святом обдаровування малечі. У складний час для держави потрібно по особливому дбати про дітей, адже їхнім пережитим будується майбуття нації. Тому догляд за дітьми повинен бути постійним.

Отець Тарас подякував пану Послу Марюсу Януконісу та Робертасу Габуласу за благодіяння до українських діток. 

- Направду, чужих діток не буває, - каже капелан.

Досолодких пануночнів капелн подарував дітям маленькі іконки Покрови Воїнської.

Солодощами свято для діток не закінчується. Щаслива малеча сьогодні ще довго курсуватиме святковою столицею. У програмі також і відкриття головної ялинки країни.

 

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Військові священики в АТО

Військовий капелан УПЦ Київського Патріархату протоієрей Володимир для підтримки бойового духу

Третя Ротація

Після плідного навчального графіку третя черга військових священиків УПЦ Київського Патріархату