СПІВПРАЦЯ З НГУ

Перший заступник голови СУВД зустрівся із генерал-лейтенантом Ярославом Сподарем

 

Сьогодні, 29 січня, у головному офісі СУВД відбулася зустріч першого заступника голови СУВД протоієрея Тараса Мельника із заступником командувача НГУ з питань роботи з особовим складом генерал-лейтенантом Ярославом Сподарем. Також на зустрічі був присутній заступник голови СУВД по роботі з НГУ протоієрей Іван Михайлишин. 

Під час зустрічі співрозмовники токрнулись актуальних питань, пов’язаних з діяльністю капеланів Православної Церкви України в Національній Гвардії України та обговорили пріоритетні питання порядку денного двосторонньої співпраці.

Капелан Тарас Мельник висловив вдячність командуванню НГУ за практичну допомогу в розбудові капеланського служіння.  

Перший заступник Голови СУВД прот. Тарас Мельник привітав генерал-лейтенанта Ярослава Сподара з днем народження, яке той відзначив напередодні. Дякуючи генерал-лейтенанту за вагомий внесок у розвиток капеланського служіння, прот. Тарас підніс йому в дар ікону Покрови воїнської. На іконі зображено Пресвяту Борогодицю, Яка простягає Свій покров над славетними персонажами української історії, серед яких князь Костянтин Острозький, святий князь Володимир Великий та сучасні воїни, що боронять Україну від російського агресора.

Прот. Тарас наголосив, що бути військовослужбовцем у нас час - це кропітка щоденна праця та велика відповідальність, яка потребує постійного внутрішнього самоконтролю та удосконалення.

Сьогодні ж генерал-лейтенант Ярослав Сподар отримав з рук Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Епіфанія Орден Архистратига Божого Михаїла ІІ ступеня.

 

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Авто для військових священиків

Патріарх Філарет освятив і передав автомобілі для потреб військових священиків в зону проведення АТО

Співпраця з прикордонниками

Митрополит Іоан провів робочу зустріч з керівництвом Адміністрації Державної Прикордонно. Служби України .