ПІДТРИМАТИ МОРЯКІВ

В Одесі відбулася акція підтримки полонених моряків 

 

17 лютого у Одеській бібліотеці ім. Грушевського волонтери організували акцію на підтримку українських військовополонених моряків та аукціон на підтримку випускника Одеського військово-морського ліцею Василя Канюки, який зараз проходить реабілітацію після важкої травми хребту.

Капелан Оперативного Командування "Південь" Василь Вирозуб та керівник ліцею Віктор Шмигановський прийшли підтримати моряків. Військовий священик запевнив, що курсанти, які зараз навчаються у Військово-морському ліцеї також вносять свій вклад у перемогу над загарбником. “Василь Канюк є прикладом мужності й сили духу, бо навіть після важкої травми хребта він не зневірився в собі, але вирішив стати психологом у війську, щоб служити українському народі й Україні” - сказав капелан Василь Вирозуб.

Нагадуємо, 25 листопада 2018 року випускники Військово-морського ліцею міста Одеси Богдан Небилиця та Андрій Драч були незаконно захоплені у полон російськими військами. Інцидент трапився у Керченській протоці. Зараз їх разом із 22-ма іншими моряками утримують на території Російської Федерації. 31 січня за їх звільнення молився капелан Василь Вирозуб разом з духовенством.

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Друга ротація

4 вересня відбулась друга ротація військових священиків.

Військові священики в АТО

Військовий капелан УПЦ Київського Патріархату протоієрей Володимир для підтримки бойового духу