ПІД ЗНАМЕНОМ КРУТ

Cьогодні 101-ша річниця створення ВІТІ

 

29 січня Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут відзначає 101-шу річницю з Дня створення. 

З приводу початку відліку існування інституту з 29 січня 1918 року велось багато дискусій, було проведено безліч пропозицій та обговорень. Проте Військовий інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут є сучасним українським навчальним закладом. 

- Нам є ким і чим пишатись, ми маємо незабутню, свою історію. Всі разом ми хочемо відійти від шаблонів та стереотипів з приводу відзначення Дня інституту як дня, що святкують веселощами, концертами, та застіллями, - кажуть в інституті. 

- З часу присвоєння Президентом України у 2018 році Військовому інституту телекомунікацій та інформатизації почесного найменування «імені Героїв Крут», проведено багато кропіткої роботи. Змінено символіку інституту, введено в дію почесні нагрудні знаки інституту для курсантів, офіцерів та науково-педагогічних працівників інституту . Велика подяка Інституту національної пам’яті України, які підтримали нас та привели до бажаного результату – Днем створення Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут, віднині і назавжди, вважається 29 січня 1918 року, День увічнення пам’яті самопожертви молодого покоління за незалежність України, День подвигу в ім’я своєї держави, - сказав до присутніх студентів на плацу Начальник військ зв’язку Збройних Сил України генерал-майор Володимир Рапко. 

Від імені Предстоятеля Православної Церкви України Блаженнійшого Митрополита Епіфанія з нагоди річниці заснування особовий склад Військового інституту телекомунікацій та інформатизації привітав Перший заступник Голови СУВД прот. Тарас Мельник. Капелан побажав юним послідовникам героїв Крут вправності у навчанні, сили волі та віри в заступництво Боже для України.

 

 

 

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Зголошення на другу ротацію

Щодо речей які потрібно мати при собі

Владика Іоан відвідав зону АТО

Голова Синодального Управління військового духовенства УПЦ Київського Патріархату відвідав зону проведення АТО.