ПЕРСПЕКТИВИ ДЛЯ КАПЕЛАНІВ

У столиці говорили про підвищення рівня кваліфікації капеланів

 

16 травня Голова СУВД митрополит Іоан (Яременко) зустрівся з науково-викладацьким складом Інституту підготовки кадрів Державної служби зайнятості України. Разом з військовими капеланами, які за напрямками своєї професійної діяльності відповідають за співпрацю зі Збройними Силами, Національною гвардією та Державною прикордонною службою України, митрополит Іоан розповів колективу навчального закладу про формування служби військових капеланів в Україні. Починалося все з добровольчих місій священиків у складі миротворчого контингенту об’єднаних сил Європи до гарячих точок світу. З початком російської агресії було започатковано ротаційний порядок ведення служби капеланами в зоні АТО, а в подальшому зоні проведення Операції Об’єднаних Сил. Поділився митрополит також і своїми очікуваннями, що пов’язані із врегулюванням парламентом України місії капеланів на законодавчому рівні.

Сторони обговорили перспективи двосторонньої співпраці у сфері психологічного вишколу військових капеланів задля організації кваліфікованої моральної та психологічної підтримки військовослужбовців, котрі побували в зоні проведення бойових дій та членами їхніх родин.

Також на базі інституту існує аспірантура та докторантура, де теперішні та майбутні капелани, які здобувають богословську освіту в духовних навчальних закладах України, зможуть здобути вчений ступінь військового психолога.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Авто для військових священиків

Патріарх Філарет освятив і передав автомобілі для потреб військових священиків в зону проведення АТО

Молебень у таборі «Легіон 18»

Ієрей Андрій Гуль відслужив молебень на початок літнього таборового сезону у таборі «Легіон 18»