Патріарх відвідав штаб КПС ЗСУ

6 жовтня 2017 року, прибувши до м.Вінниці, Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет відвідав штаб Командування Повітряних Сил Збройних Сил України. Його Святість зустрів командувач Повітряних Сил ЗСУ генерал-полковник Сергій Дроздов.

У вітальному слові він подякував Святійшому Патріарху за його візит до штабу та за ту підтримку, яку Українська Православна Церква Київського Патріархату надає Збройним Силам України.

Потім з архіпастирським словом до військовослужбовців звернувся Святійший Патріарх Філарет, після якого нагородив командувача Повітряних Сил Збройних Сил України генерал-полковника Сергія Дроздова орденом Святого Володимира Великого ІІІ ступеня. Також церковні нагороди з рук Предстоятеля отримала низка офіцерів Збройних Сил України.

Після нагородження, на молитовну згадку і благословення, Предстоятель Київського Патріархату подарував військовим ікону Святого Архістратига Михаїла.

Далі Патріарх Філарет звершив освячення військових прапорів Повітряних Сил Збройних Сил України, а архієпископ Полтавський і Кременчуцький Федір окропив особовий склад святою водою.

Після цього Предстоятель Київського Патріархату звершив чин освячення наріжного каменя та закладення пам’ятної капсули в підмурок каплиці на честь Святого Архістратига Михаїла.

На Алеї слави Героїв Патріарх Філарет звершив панахиду за загиблими воїнами та взяв участь у покладанні квітів до Меморіалу слави.

Святійшого владику супроводжували: керуючий справами Київської Патріархії архієпископ Вишгородський Агапіт, архієпископ Вінницький і Брацлавський Михаїл, архієпископ Полтавський і Кременчуцький Федір, секретар Вінницької єпархії протоієрей Ігор Сіранчук, благочинний Вінницького району протоієрей Микола Мельник, настоятель храму преподобного Серафима Саровського м.Вінниці протоієрей Олександр Токарчук та голова єпархіального відділу по співпраці зі Збройними Силами України та іншими військовими формуваннями ієрей Віктор Чверкун.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

За матеріалами Вінницької єпархії

Пропоновані новини

Перша ротація

07 серпня 2015 року Військові священики УПЦ Київського Патріархату відбувають до зони проведення АТО

Друга ротація

4 вересня відбулась друга ротація військових священиків.