Патріарх відвідав «ГВКГ»

10 червня 2017 р. в Національному ВМКЦ «ГВКГ» відбулися урочисті збори, присвячені 262-ї річниці від Дня заснування закладу.

Участь в урочистостях взяв Предстоятель Української Православної Церкви Київського Патріархату Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет. Його Святість супроводжував настоятель трапезного храму Софії Київської прот. Петро Ландвитович.

Патріарх Філарет привітав військових медиків головного медичного закладу Міністерства оборони України з Днем його заснування та вручив 30 церковних нагород українським військовим та працівникам центру.

Начальник Національного військово-медичного клінічного центру генерал-майор медичної служби Казмірчук Анатолій Петрович провів Патріарха Філарета по території медичного шпиталю, а також запросив відвідати музей військово-медичного центру. Святійший владика поклав квіти до пам’ятника воїнам-героям України, які загинули захищаючи нашу Батьківщину, розташованого на території медичного центру.

По завершенні урочистої частини Патріарх Філарет відвідав поранених українських військовослужбовців – учасників АТО. Святійший владика побажав українським воїнам одужання та духовно підтримав кожного з них запевнивши, що по всіх храмах УПЦ Київського Патріархату за кожним богослужінням духовенство і вірні підносять свої  молитви до Бога, про дарування Україні перемоги над агресором, а нашим захисникам – щасливого і благополучного повернення додому.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

За матеріалами сайту храму на честь Святого благовірного князя Ярослава Мудрого (Мала Софія)

Пропоновані новини

Авто для військових священиків

Патріарх Філарет освятив і передав автомобілі для потреб військових священиків в зону проведення АТО

Перша ротація

07 серпня 2015 року Військові священики УПЦ Київського Патріархату відбувають до зони проведення АТО