ПАСХА НА КАРАНТИНІ

Хочу вселити у вас надію, що цей час швидко мине і пандемія ослабне, - митрополит Іоан (Яременко)

Голова СУВД митрополит Іоан (Яременко) закликає усіх капеланів усвідомлено підійти до вирішення колізій, пов’язаних з організацією цьогорічних Великодніх богослужінь, та збагнути особисту відповідальність, адже карантинні заходи вплинули на все церковне життя. 

Відповідаючи на питання капеланів про порядок звершення великодніх богослужінь, митрополит Іоан закликає дотримуватися рекомендацій Священного Синоду Православної Церкви України щодо звершення святкових служб, а також загальнодержавних вимог дотримання карантину. Разом з тим капеланам слід звернути особливу увагу на карантинні обмеження, які встановлені в кожній окремій військовій частині задля запобігання зараження військовослужбовців.

- Пандемія коронавірусу змінила наше і повсякденне, і церковне життя. Храми змушені вмістити тільки обмежену кількість вірян. Ми намагаємося залишатися у своїх будинках, щоб убезпечити себе від летального вірусу. Ви, капелани, як духівники військовослужбовців, покликані берегти їхнє духовне, а також і тілесне здоров’я, а разом з тим і про своє власне здоров’я дбати. Тому закликаю вас, визначаючи для себе порядок проведення пасхальних богослужінь, дотримуйтесь порад нашої Церкви на цей період. Особливу ж увагу зверніть на порядок дотримання карантину у тій військовій частині, де вас призначено капеланом. Тимчасові обмежувальні заходи, пов'язані з коронавірусом, нехай стануть для всіх нас ще однією можливістю усвідомити справжні життєві цінності. Водночас хочу вселити у вас надію, що цей час швидко мине і пандемія ослабне. Нехай же ця впевненість скріпить нашу віру у Воскреслого Христа, Який переміг владу смерті, давши всім нам надію.

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Авто для військових священиків

Патріарх Філарет освятив і передав автомобілі для потреб військових священиків в зону проведення АТО