ПАМ'ЯТІ ЗАГИБЛИХ

У Запоріжжі відбулися скорботні заходи присвячені пам’яті загиблих військовослужбовців у мирний час

 

Особовий склад Запорізьких нацгвардійців разом із капеланом Анатолієм Кусиком взяли участь у скорботному мітингу біля пам’ятника полеглим солдатам, який проходив у парку Металургів імені В. А. Сацького.

Біля єдиного в Україні пам’ятника воїнам, які загинули у мирний час, зібралися десятки запоріжців аби вшанувати пам’ять тих військових, які загинули під час виконання службових обов’язків. Батьки принесли на захід світлини своїх героїв, а творчі колективи міста підтримали рідних та близьких воїнів своїми талановитими виступами.

Учасники акції запалили свічки та вклонилися перед фотографіями тих, хто не повернувся додому. Пам’ять загиблих військових учасники мітингу вшанували хвилиною мовчання. Після чого капелан Анатолій Кусик очолив спільну молитву за загиблими. Завершився мітинг покладанням квітів до пам’ятника. Батьки загиблих та всі, хто прийшов на захід, обіцяють, що пам’ять про хлопців житиме в серцях поколінь.

Кожного року 1 червня, в парку Металургів згадують загиблих у мирний час. Сюди приходять батьки героїв, представники обласної та міської влади, військові, волонтери, громадські діячі, а також небайдужі жителі міста.

 

 

 

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Дебют "Холодноярської прощі"

25- 26 липня відбулася перша всеукраїнська військова "Хлодноярська проща".

Перша ротація

07 серпня 2015 року Військові священики УПЦ Київського Патріархату відбувають до зони проведення АТО