ПАМ’ЯТІ ПОЛКОВНИКА

В національній академії СБУ пом'янули свого побратима

 

В Національній академії СБУ відбулися поминальні заходи. Сьогодні студенти та викладацький склад школи згадували полковника Андрія Кузьменка, 1977 року народження.

Військовому служінню Українському народові Андрій Кузьменко присвятив сімнадцять років свого життя, одинадцять з них - у спецпідрозділі “Альфа” Служби безпеки України (Центр спеціальних операцій “А” СБУ).

У професійній біографії Андрія - сотні бойових операцій із фізичного захоплення особливо небезпечних озброєних злочинців та припинення тяжких злочинів. Двічі він брав участь у миротворчих місіях, у складі спеціальної групи здійснював заходи із забезпечення безпеки Посольства України в Республіці Ірак.

Його міцним тилом була родина  - дружина й двоє синів.  Він пишався своїми батьками, від яких успадкував чесність і порядність, виваженість та розсудливість.

Загинув Андрій 2015 року під час виконання бойового завдання.
За особисту мужність і самопожертву під час виконання спеціального завдання Указом Президента України від 11.12.2015 р. полковника Андрія Кузьменка нагороджено орденом Богдана Хмельницького III ступеня (посмертно).

На плацу академії відбулася панахида за спочилим полковником, яку відслужив перший заступник голови СУВД прот. Тарас Мельник у співлсужінні капелана Андрія Тищенка та секретаря СУВД диякона Сергія Педька. 

Сьогодні Андрія Кузьменка згадували не тільки студенти та викладачі. Серед присутніх вдова та двоє синів полковника.

Прот. Тарас Мельник закликав присутніх не забувати про мужній та самовідданий життєвий подвиг спочилого полковника Андрія, адже його приклад та приклад десятків тисяч українських військовослужбовців, що воювали за Україну і віддали за неї свої життя, повинен надихати нас, живих, любити свою державу.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Зголошення на 3-тю ротацію

Щодо проведення навчальної підготовки до 3-ї ротації

Урочистості в Будинку вчителя

12 жовтня в Будинку вчителя відбулися урочисті заходи з нагоди святкування «Дня захисника України».